1. Możesz dokonać zakupu wysyłając maila na adres pracownia@glinianakoniczynka.pl z zapytaniem o produkt. W ciągu dwóch dni otrzymasz od nas odpowiedź na Twoje pytanie. W przypadku chęci zakupu będzie to informacja dotycząca szczegółów transakcji.(UWAGA!!! JEŚLI PO WYSŁANIU ZAMÓWIENIA, BĄDŹ PYTANIA NIE OTRZYMALI PAŃSTWO ODPOWIEDZI W CIĄGU DWÓCH DNI, PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY)

2. Szybkiego zakupu dokonasz za pośrednictwem portalu DaWanda: link do sklepiku: http://pl.dawanda.com/shop/glinianakoniczynka. W przypadku braku interesującego Cię produktu, który np. wypatrzyłeś sobie na facebooku (obszerna galeria produktów dostępna na fanpage Glinianej Koniczynki), możesz wysłać maila na adres pracownia@glinianakoniczynka.pl z zapytaniem, czy dany produkt jest jeszcze w naszej ofercie. Jeśli produktu już nie ma, to jest możliwość wykonania go na zamówienie.

Produkty na zamówienie:

W przypadku braku danego produktu, można zamówić taki sam. Wówczas należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 50% wartości zamówienia. O gotowym zamówieniu i dalszych szczegółach transakcji kupujący jest informowany mailowo i telefonicznie.

3. Paczka jest wysłania w ciągu dwóch dni roboczych od zaksięgowania całej wpłaty, o czym powiadomimy mailowo.

 

Opłaty za sposób dostarczenia w Polsce:

Kurier – 18 zł

Za pobraniem – 22 zł

W przypadku drobnych produktów (biżuteria) istnieje możliwość wysyłki Pocztą Polską – 8zł

Osobiste dostarczenie przez firmę „Gliniana Koniczynka” do domu klienta (do 15 km) – 10 zł

Odbiór osobisty – 0 zł

 

Przy zamówieniu powyżej 250 zł przesyłka lub dowóz gratis!!!

 

Europa:

– paczka pocztowa ekonomiczna do 1 kg – 61 zł

– paczka pocztowa ekonomiczna do 2 kg – 67 zł

– paczka pocztowa ekonomiczna do 3 kg – 73 zł

– paczka pocztowa ekonomiczna do 4 kg – 79 zł

– paczka pocztowa ekonomiczna do 5 kg – 87 zł

 

Istnieje możliwość bezpośredniego zakupu produktu w siedzibie „Glinianej Koniczynki”, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.